علیرضا دبیر:

بار روی دوش کشتی نگذارید

بار روی دوش کشتی نگذارید

به گزارش اخبار ورزشی، رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه کار سختی در المپیک داریم، اظهار داشت: اگر یک مدال طلا بگیریم کلاهمان را بالا می اندازیم.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا، علیرضا دبیر در مراسم بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم های ملی کشتی، اظهار داشت: وزیر با تمام وجودش به کشتی خدمت می کند و جا دارد از او بخاطر حمایت هایشان تشکر کنم.
رئیس فدراسیون کشتی، اضافه کرد: پس از اتفاقاتی که سال گذشته در ۱۵ ثانیه پایانی کشتی یزدانی و تیلور افتاد تا بامداد با او حرف زدم و ما از همانجا کارمان را شروع کردیم.
وی خاطرنشان کرد: بچه ها اردوهای سنگینی را پشت سر گذاشته اند. کار ما در المپیک دشوار می باشد. پس از انقلاب طلاهای کشتی آزاد در المپیک در واقع ۳ مدال طلاست. این نیست که فکر نماییم به ما به سادگی در المپیک طلا می دهند. ما اگر یک طلا در المپیک پاریس بگیریم بردیم و کلاهمان را بالا می اندازیم.


دبیر افزود: المپیک است و کار سختی داریم. من هم بعنوان مسئول و هم کشتی گیر در المپیک بوده ام. بار را روی دوش کشتی نگذارند. اگر یک طلا بگیریم برنده شده ایم. بچه ها در اوج تمرینات هستند و ۲ هفته از تمرینات سنگین آنها باقی مانده است. ما مامور به وظیفه ایم و بقیه دست خداست.
رئیس فدراسیون کشتی ضمن اشاره به شرایط حسن یزدانی اظهار داشت: او کتفش را از ۳ جا عمل جراحی کرد. فکر نکنیم مدال طلا برای او آماده است. اینطور نیست و واقعا کار سختی داریم. فکر نکنیم میرزازاده چون سال گذشته در جهانی طلا گرفت سال جاری هم در المپیک طلا می گیرد.
دبیر خاطرنشان کرد: مردم بدانند المپیک دشوار می باشد و هیچ چیز مشخص نیست. والله کار در المپیک دشوار می باشد. استرسی نداریم اما مردم بدانند خم رنگرزی نیست. ما تلاش می نماییم. بار روی دوش یزدانی، میرزازاده یا بقیه نگذارند. دیدیم سعید اسماعیلی در یک ثانیه چطور در مجارستان به کشتی گیر کوبا باخت. توقع باید پایین بیاید تا باری روی دوش بچه ها نباشد.


منبع:

1403/04/11
11:55:02
5.0 / 5
138
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی