حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی تنیس روی میز بانوان

حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی تنیس روی میز بانوان

به گزارش اخبار ورزشی، کیومرث هاشمی امروز با حضور در اردوی تیم ملی تنیس روی میز بانوان از روند تمرینات و آماده سازی ندا شهسواری المپین تنیس روی میز بانوان بازدید نمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان بامداد امروز سه شنبه با حضور در محل تمرین تیم ملی بانوان تنیس روی میز ایران در جریان آخرین وضعیت ندا شهسواری بانوی المپیکی ایران قرار گرفت.
در این بازدید که اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی، کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان و پسندیده مدیرکل حوزه وزارتی کیومرث هاشمی را همراهی کردند، رئیس فدراسیون گزارشی از وضعیت ملی پوشان ارائه کرد.
مهرداد علیقارداشی با تمجید از عملکرد ندا شهسواری ملی پوش المپیکی تنیس روی میز بانوان ایران اظهار داشت: ایشان حدود ۲۳ سال است که خویش را در سطح اول تنیس روی میز ایران نگه داشته که کار خیلی سخت و قابل تقدیری است.

وی افزود: این برای سومین بار است که ندا شهسواری حضور در المپیک را تجربه می کند و در چهار دوره اخیر فقط المپیک توکیو را نتوانست حضور داشته باشد. بعید می دانم در ورزش ایران خانم ورزشکاری دارای چنین رکوردی باشد که سه دوره بازی های المپیک را شرکت کرده باشد.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز افزود: اینکه ایشان پرچمدار ورزش ایران در بازی های المپیک پاریس است برای ما افتخار است. شهسواری به حقش رسید چون که همیشه در اوج بوده است. از زحمات و حمایت های وزیر ورزش هم باید تشکر نماییم که در مدت حضورشان در وزارت ورزش به معنای واقعی حامی ورزش بوده اند.
علیقارداشی افزود: در کنار ایشان ما خانم اشتری را هم داریم که عملکرد بسیار خوبی در سالهای اخیر داشته اند و در بازیهای کشورهای اسلامی عناوین قهرمانی را به خود مختص کرده است.


منبع:

1403/04/19
15:19:13
5.0 / 5
100
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی