گفته های افشین پیروانی درباره لباس ژاوی و شرایط پرسپولیس

گفته های افشین پیروانی درباره لباس ژاوی و شرایط پرسپولیس

اخبار ورزشی گفته های افشین پیروانی درباره لباس ژاوی و شرایط پرسپولیس


افشین پیروانی درباره رفتاری كه باشگاه السد با او داشت اظهار داشت: مسئولان باشگاه السد تولدم را كه دو هفته پیش بود تبریك گفتند و برایم جالب بود كه آنها تاریخ تولدم را به خاطر داشتند و پیش از بازی هم گفتند كه پس از بازی می خواهیم دیدار جداگانه ای داشته باشیم و از شما تقدیر نماییم و هدیه تولدت را بدهیم. آنها طبق قول و قرار قبلی به هتل محل اقامت پرسپولیس آمدند و شماره ۵ السد كه نام خودم روی آن درج شده بود را به من اهدا كردند و من هم از آنها تشكر كردم.
پیروانی درباره دوران حضورش در السد قطر در دوران بازیگری اظهار داشت: زمانی كه در السد بازی می كردم در سه جام به سه عنوان قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی دست یافتیم. آن موقع مثل حالا السد یك تیم مقتدر بود و نتایج خیلی خوبی گرفتیم و من هم بازیكن فیكس السد بودم و ارتباطم با باشگاه السد در این سالها هم برقرار بود. آن موقع یك شیخ قطری رییس باشگاه السد بود و حالا پسرعموی ایشان این مسئولیت را به عهده دارد و دیشب هم مدیر باشگاه به هتل محل اقامت پرسپولیس آمد.
پیروانی درباره باخت پرسپولیس اظهار داشت: روز خوب ما نبود.وقتی می بازی نمی توانی بدون عیب و ایراد باشی. ما هم به انتقادات و نقدها و اظهارنظرهای كارشناسی كه جنبه تخریب نداشته باشد احترام می گذاریم. نیازی هم نیست كه بگوییم تیم همیشه با حمایت هواداران و پیشكسوتان از تهدیدها فرصت ساخته و دوباره راهش را در مسیر موفقیت ادامه داده. ما مدتها بود با تیم های مدعی قهرمانی آسیا بازی نكرده بودیم. در لیگ اگر ۷۰ هم باشی برنده می شوی اما این میزان برای آسیا و جدال با تیمی مثل السد كه مجموعا ۱۲ بازیكن غیر قطری و چندین ملی پوش دارد كافی نیست. البته ما هم پرسپولیس هستیم و با حمایت هواداران و پیشكسوتان عزیز بردهای مان را در لیگ و آسیا از سر می گیریم و انشاءالله در آسیا هم الوصل و بعد هم السد را در تهران می بریم و تردیدی ندارم وقتی پای حمایت هواداران در بین باشد پرسپولیس بطور قطع صعود می كند.
پیروانی درباره اینكه معمولا باشگاه السد پیراهن ژاوی را به مهمانانش اهدا می كند و چرا آنها پیراهن ژاوی را به او ندادند اظهار داشت: بله باشگاه السد در این سالها به همه مهمانانش پیراهن ژاوی را داده ولی به من پیراهن شماره ۵ السد كه نام خودم كه روی آن درج شده بود را اهدا كردند. ژاوی بازیكن بین المللی و سرشناس و قابل احترامی است و از بزرگان تاریخ فوتبال جهان به حساب می آید. او مقابل پرسپولیس هم عملكرد خوبی داشت و توانست انتظارات السدی ها را برآورده كند و اثرگذار باشد. من هم بیشتر علاقه داشتم پیراهن خودم را یادگاری داشته باشم.
پیروانی درباره اینكه آیا بازیكنی از پرسپولیس پس از بازی پیراهن ژاوی را دریافت كرده یا خیر اظهار داشت: اطلاع دقیق ندارم ولی فكر نمی كنم بازیكنی پیراهنش را با ژاوی معاوضه كرده باشد. پیروانی در انتها اظهار داشت: مسئولان باشگاه السد میزبانی خوب و قابل قبولی داشتند. ما هیچ مشكلی در قطر نداشتیم و طبق هماهنگی هایی كه خودمان انجام داده بودیم در كمپ اسپایر كه یك كمپ فوق العاده و مدرن و یكی از بهترین كمپ های جهان است سه جلسه پیش از بازی تمرین كردیم. باشگاه السد هم اقداماتی كه طبق قانون باید انجام می داد را به صورت كامل انجام داد. احترامی كه بازیكنان السد قطر به جان باختگان ایرانی هنگام برقراری یك دقیقه سكوت پیش از بازی داشتند پرارزش بود. آنها نهایت احترام را به جان باختگان سقوط هواپیمای ایران داشتند و بنده از همین فرصت بهره برده و به خانواده این عزیزان و مردم ایران تسلیت می گویم. خیلی سعی كردیم كه ببریم و این برد را تقدیم آنها نماییم و برحسب وظیفه هم در جلسه هماهنگی پیش از بازی مبحث برقراری یك دقیقه سكوت را با ناظر AFC و مدیر تیم السد در بین گذاشتیم و آنها موافقت خویش را اعلام نمودند و این اقدام انجام شد.
پیروانی درباره اینكه آیا تماشاگران تیم السد هم در طول بازی و به هنگام یك دقیقه سكوت احترام گذاشتند یا خیر اظهار داشت: آدم باید واقعیت را بگوید. قطری ها از هر نظر میزبانی خوبی داشتند، چه باشگاه السد و چه تماشاگران قطری، ما رفتار توهین آمیزی ندیدیم و باید بگوییم آنها بهتر بودند و بردند و پرسپولیس روز خوبش نبود. 4141

1396/12/03
14:29:26
5.0 / 5
4973
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , پرسپولیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی