نایب رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری: حمایت مسئولان ورزش ایران از وزنه برداری بانوان شگفت زده ام كرد

نایب رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری: حمایت مسئولان ورزش ایران از وزنه برداری بانوان شگفت زده ام كرد

اخبار ورزشی: پایگاه وزارت ورزش نوشت: بانوان فدراسیون جهانی وزنه برداری، هدفش از سفربه ایران را بررسی دقیق تر وضعیت وزنه برداری و دادن اطمینان به حمایت همه جانبه ازتمام فعالیت های بانوان وزنه بردار ایران عنوان نمود.اورسلا پاپاندرئا در مورد هدف و انگیزه سفر به ایران اظهار داشت: من بعنوان نائب رییس فدراسیون جهانی و رییس كمیسیون بانوان فدراسیون جهانی هدفم این بود علاوه بر بررسی دقیق تر وضعیت وزنه برداری در ایران به بانوان وزنه بردار این اطمینان را دهم كه فدراسیون جهانی از تمام فعالیت های بانوان حمایت می كند.
وی در پاسخ به این سوال كه تصویر شما قبل و پس از سفر به ایران چگونه بود؟ تصریح كرد: من استاد دانشگاه هستم و همیشه در مورد كشورهای مختلف اطلاعاتی دارم. صادقانه میگویم پیش از سفر كمی ترس داشتم اما با صحبت با دوستان ایرانی كه همگی اطمینان می دادند خاطره این سفر را فراموش نخواهی كرد تصمیم به سفر گرفتم.
الان كه در آمریكا هستم دوست دارم برای تمام مردم با قدرت از یك كشور شگفت انگیز با مردمی دوست داشتنی تعریف كنم. من لحظه به لحظه این سفر را فراموش نخواهم كرد مردم خوزستان باورنكردنی بودند به خصوص شهر اهواز و شوشتر.
رئیس فدراسیون وزنه برداری آمریكا همینطور در واكنش به این سوال كه وضعیت وزنه برداری ایران را چگونه دیدید؟ اظهار داشت: از نحوه حمایت مسئولان ورزش و دولت ایران نسبت به وزنه برداری بانوان بسیار شگفت زده هستم.
با افتخار از علی مرادی رییس فدراسیون ایران و آقای حیدری مسئول ورزش خوزستان و خانم طریقت بابت حمایت و میهمان نوازی شاخص و منحصر به فرد خود از من و تیم امریكا قدردانی می كنم.

حرف آخر...
پیام پر محبت و احترام من را به وزیر ورزش ایران، تمام بانوان ورزشكار و تمام مردم خونگرم خوزستان برسانید.

256 41


1396/12/22
16:30:30
5.0 / 5
5322
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی