در گفتگو با مهر عنوان شد:

حسین نوری: آماده ام در هر رویدادی كشتی بگیرم، هدفم المپیك ۲۰۲۰ است

حسین نوری: آماده ام در هر رویدادی كشتی بگیرم، هدفم المپیك ۲۰۲۰ است

اخبار ورزشی: كرج - قهرمان البرزی تیم ملی كشتی فرنگی ایران اظهار داشت: آماده ام تا در هر رویدادی كه كادر فنی تیم ملی صلاح بداند كشتی بگیرم و بی گمان هدف اصلی من كسب مدال طلای المپیك ۲۰۲۰ است.خبرگزاری مهر - گروه استان ها - هومن ناظمی: سال قبل برای كشتی البرز سالی درخشان بود و درخشش كشتی گیران ملی پوش ایرانی در رقابت های جهانی و كسب مدال سبب شده بار دیگر نام البرز در سطح اول كشتی كشور بدرخشد.
یكی از این ملی پوشانی كه بعنوان بهترین كشتی گیر سال ۹۶ معرفی گردید حسین نوری بوده است كه بی گمان یكی از امیدهای اول كشتی ایران در رقابت های المپیك ۲۰۲۰ بشمار می رود.
وی این روزها زیر نظر كادر فنی تمرینات آماده سازی خویش را دنبال می كند و به قول او سال های حساس ورزشی در انتظارش خواهد بود.
در همین ارتباط گفتگویی با این قهرمان البرزی انجام داده ایم كه در زیر می خوانید.
* سال ۹۶ چطور گذشت؟
سال خوبی را سپری كردم. امسال قهرمان آسیا شدم و سپس در انتخابی توانستم بار دیگر توانایی خودم را ثابت كنم. مسابقات جهانی هم كه برای من یك اتفاق بزرگ بود و به مدال برنز رسیدم. فكر می كنم همین اتفاقات سبب شد تا در رأی گیری فدراسیون كشتی بیشترین رأی را از جانب مردم كسب كنم و با این روند رو به رشدی كه دارم فكر می كنم سال جدید هم بتوانم موفق باشم.
* كشتی استان البرز را چگونه ارزیابی می كنید؟
شرایط بسیار خوبی در كشتی البرز حكم فرماست و حمید یاری رئیس هیئت كشتی تمام تلاش خویش را برای این رشته ورزشی انجام داده است و به نظر من با عنایت به پتانسیل بالای كشتی در سال های آینده شاهد ملی پوشان بیشتری از استان البرز در تیم ملی خواهیم بود.
* چه انتظاراتی از مسئولان بوده كه برآورده نشده است؟
یكی از مهم ترین مشكلات ورزشی در البرز بحث كمبود سرانه ورزشی است كه خیلی به ضرر ورزش در استان شده و باید فكر اساسی برای آن شود.
در حال حاضر در محمد شهر كرج سالن های كمی برای علاقه مندان به كشتی است و به شخصه شاهد بودم كه خیلی از ورزشكاران برای تمرین به سالن های شهرهای دیگر رفته اند كه امیدوارم مسئولان با برنامه ریزی دقیق مهم ترین مشكل ورزشی البرز را برطرف كنند.
* از شرایط تیم ملی بگویید؟
بهترین شرایط هم اكنون در اردو تیم ملی حكم فرما است و ملی پوشان در همه اردوها باانگیزه بالا حاضر می شوند و این امیدواری است كه بازگشت رسول خادم به فدراسیون بازهم شاهد روزهای خوب كشتی ایران باشیم.
* برای المپیك ۲۰۲۰ چه برنامه ای دارید؟
آماده ام تا در هر رویدادی كه كادر فنی تیم ملی صلاح بداند كشتی بگیرم. این روزها تمرینات سنگینی را زیر نظر كادر فنی تیم ملی انجام می دهم و حتی حریفان اصلی خویش را مورد آنالیز قرار می دهم و بی گمان هدف اصلی من كسب مدال طلای المپیك ۲۰۲۰ است و باید برای رسیدن به آن تلاش كنم و در پاسخ به سؤال شما باید بگویم بله این توانایی رادارم كه در المپیك طلایی شوم.
* و صحبت پایانی...
كشتی برای مردم ایران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و بعنوان ورزش اول كشور شناخته می شود، باید مسئولان بهترین شرایط را مهیا كنند تا بتوانیم در رقابت های بین المللی بهترین نتایج را كسب نماییم و سبب شادی هم وطنان شویم.

1397/01/26
14:31:31
5.0 / 5
4851
تگهای خبر: المپیك , تیم , رقابت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی