فكر كردم پرسپولیس می خواهد قهرمان شود؛

قلعه نویی: وقتی استقلال دسته سوم و بی پول بود آقایان كجا بودند؟

قلعه نویی: وقتی استقلال دسته سوم و بی پول بود آقایان كجا بودند؟

اخبار ورزشی: سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن مطرح شدن بعضی مباحث در آستانه بازی آسیایی با استقلال را چیپ دانست و اظهار داشت: وقتی استقلال پول نداشت و در دسته سوم بود، آقایانی كه ادعایشان می گردد كجا بودند؟به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره پیروزی تیم فوتبال ذوب آهن مقابل پرسپولیس اظهار داشت: برانكو هم مربی اخلاق مداری است و هم مربی فنی بسیار خوبی است. پرسپولیس نشان داد لیاقت قهرمانی را دارد. پرسپولیس در هفته های گذشته با تمام بازیكنانش بازی نكرد. آنها هم سیاست و برنامه ریزی خودشان را داشتند.
وی تصریح كرد: انگیزه ای كه بازیكنان پرسپولیس برای بازی با ذوب آهن داشتند به حدی بود كه فكر كردم آنها در صورت پیروزی در این بازی قهرمان می شوند؛ در حالیكه در بازی های گذشته اینطور نبود!
وی اضافه كرد: ما در این بازی هم میهمان بودیم. به برانكو به شوخی گفتم به شما خوشامد نمی گویم چون شما میزبان هستید و ما میهمان.
سرمربی ذوب آهن تصریح كرد: در نیمه اول وزش باد در عملكرد تیم ها تاثیر داشت و جهت باد بر خلاف حركت ما بود ولی در نیمه دوم شرایط بهتر شد. پرسپولیس دو توپ روی دروازه ما آورد كه یكی از آنها گل شد. بقیه بازی در اختیار ما بود. از بازیكنانم نهایت تشكر را دارم.
قلعه نویی تصریح كرد: این مسابقه را با سیستم چهار - دو - سه - یك شروع كردیم و پس از آنكه گل زدیم و متوجه فشار پرسپولیس شدیم، سیستم را به سه - چهار - سه تغییر دادیم. بازی در مجموع خیلی خوب و تاكتیكی بود. پرسپولیس هم خوب بازی كرد. خوشحالم كه تقابل برانكو و قلعه نویی همیشه پرگل و زیبا است.
وی درباره ناكامی تیمش در نیم فصل اول و عملكرد درخشان ذوب آهن در نیم فصل دوم اظهار داشت: واقعیت را می گویم. ما در نیم فصل اول با ۷ نفر بازی می كردیم. شاید از این هفت نفر هم یك نفر شرایط ایده آل نداشت. نمی خواهم بگویم كم كاری بوده است. بازیكنانی كه از ما جدا شدند، تمركز و كیفیت الان را نداشتند. همین الان لیونل مسی را از بارسلونا را بگیرید این تیم یك تیم عادی می گردد.
سرمربی ذوب آهن خاطرنشان كرد: شرایط طوری بود كه حتی نمی دانستیم دو تا از این بازیكنان ما سرباز هستند. آنها كم لطفی كرده بودند. همین سبب شده بود خیلی از بازی ها را جلو بیافتیم ولی برد را با تساوی عوض نماییم. ضمن اینكه در نیم فصل دوم آمدن قاسم حدادی فر و مهدی رجب زاده در كنار بازیكنان جدید هم به ما كمك كرد.
سرمربی ذوب آهن درباره تقابل با تیم نفت در هفته آینده خاطرنشان كرد: تا ساعت ۱۴: ۳۰ امروز كه تمرین شروع می شود، حق داریم شادی نماییم. این سخت ترین بازی ماست. حالا اینكه سقوط كرده فرقی ندارد. هومن افاضلی مربی بادانشی است و تحولات خوبی در تیم نفت تولید كرد. این بازی برای ما دشوار می باشد.
قلعه نویی با اشاره به تقابل استقلال و ذوب آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا تصریح كرد: دوست نداشتیم به استقلال بخوریم چون حیف است یكی از نمایندگان ما حذف شود. به موقع درباره آن بازی حرف می زنم. یقینا باید با تمام وجود فوتبال تاكتیكی بازی نماییم. هر تیمی هم صعود كرد، مباركش باشد.
وی در ادامه به انتقاد از صحبتهایی پرداخت كه درباره تقابلش با استقلال مطرح می گردد. قلعه نویی اظهار داشت: چند سال برای استقلال بازی و مربیگری كردم. ۱۲ بار برای استقلال عمل كردم. نهمی، سیزدهمی، دسته سه و بی پولی استقلال برای ما بود. خیلی از آقایان وقتی استقلال پول نداشت و دسته سه بود گذاشتند و رفتند. وقتی استقلال به كمك نیاز داشت آقایان كه ادعا می كنند كجا بودند. یك روز سر فرصت حرفهایم را می زنم.
قلعه نویی اضافه كرد: خوشحالم به خاطر استقلال از قراردادهای آنچنانی و ۳ میلیاردی گذشتم. می توانید از آقای سعد محمدی مدیر وقت تیم مس بپرسید. می توانید یك مسئله را از رویانیان هم بپرسید. فقط یك مطلبی است من و رویانیان و امیری می دانیم. از رویانیان بپرسید. اگر دوست داشت خودش عنوان می كند.
وی خاطرنشان كرد: من سالیان سال برای استقلال زحمت كشیده ام و الان نزدیك به ۱ میلیارد و خرده ای طلب دارم. وقتی آدم از همه زندگی اش بگذرد ولی یكسری آقایان حرف و حدیثها درست كنند، ناراحت می گردد. هنوز دو هفته مانده بازی شروع شود، مسائل چیپی را مطرح كرده اند. اگر آن بازی ها مقابل استقلال بازی كردیم نشان دادیم مكتب استقلال فیرپلی است. اینها در تاریخ می ماند. یكسری آقایان یكسری مسائل را مطرح كرده اند. باید من قلعه نویی با تمام وجودم جایی كه مسئولیت دارم كار كنم.
سرمربی ذوب آهن كه با رادیو جوان صحبت می كرد، اظهار نمود: خوشحالم در تاریخ بازی هایی كه من انجام داده ام، معرفت و بازی جوانمردانه بوده است. كسی كه از مكتب استقلال بوده آمده جلوی تیم سابقش مردانه كار كرده است.
قلعه نویی درباره وضعیتش برای فصل بعد هم اظهار داشت: هیچ باشگاهی با من تماس نگرفته است. فكر و ذكر و انرژی ام برای بازی های باقیمانده است. فردا با باشگاه ذوب آهن جلسه ای داریم. آنها تصمیم گیرنده هستند و باید ببینیم آنها مرا می خواهند یا خیر. اگر می خواهند برنامه ها و خواسته هایمان را بگویم. اگر نایب قهرمان شویم باید از نظر نگرشی و فنی ارتقا پیدا نماییم. اگر مرا خواستند و با برنامه های ما موافقت كردند كه من هم خوشحال می شوم وگرنه باید تصمیم دیگری بگیرم.

1397/02/03
12:47:50
5.0 / 5
4499
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی