موضع عجیب بازیكنان نفت ضد بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس مقصر سقوط تیم سابقش شناخته شد!

موضع عجیب بازیكنان نفت ضد بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس مقصر سقوط تیم سابقش شناخته شد!

اخبار ورزشی موضع عجیب بازیكنان نفت ضد بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس مقصر سقوط تیم سابقش شناخته شد!


به گزارش "ورزش سه"، نفت تهران در فاصله سه هفته مانده به آخر لیگ سقوطش به دسته اول قطعیت یافت تا ماجراهای عجیب این تیم در لیگ برتر آخر یابد.
نفت كه از فصل گذشته با تغییرات مداوم مدیران و مالكان خود مواجه شده بود، با عنایت به عدم راهبری مناسب چاره و سرنوشتی جز سقوط نداشت و بازیكنان و كادرفنی باتجربه هم نتوانستند مانع از اتفاق تلخ برای آنها شوند.
هومن افاضلی و شاگردانش كه در مقطعی از لیگ نتایج امیدبخشی را كسب كرده بودند، در نهایت نتوانستند در رقابت با دیگر مدعیان سقوط به نتایج بهتری دست یابند.
نكته عجیب اینجاست كه برخی بازیكنان نفت طی روزهای اخیر در گفتگوهای خود ضد علیرضا بیرانوند موضع گرفته و حكم دادگاهی این دروازه بان و حضورش در تمرینات و مصاحبه های وی ضد مدیران باشگاه را در سقوط نفت اثرگذار دانسته اند.
این در حالی است كه بیرانوند پس از سه فصل حضور در نفت تهران و در شرایطی كه دو فصل از آخرین حضورش در این تیم می گذشت به دنبال دریافت حق قانونی خود بوده و بارها با پادرمیانی فوتبالی ها نسبت به حق خود تخفیف هم قائل شده بود.
جالب این است كه در بین بازیكنانی كه اكنون بیرانوند را بابت شكایت از باشگاه نفت مورد شماتت قرار می دهند بازیكنانی قرار دارند كه خود سابقه شكایت از باشگاه سابق شان بابت مطالبات شان را هم دارند.
43 43

1397/02/05
19:24:06
5.0 / 5
4910
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , تیم , لیگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی