از سرمربی اصرار از رئیس انكار ؛

امضای رئیس فدراسیون بسكتبال پای قرارداد سرمربی تیم ملی ایران نیست

امضای رئیس فدراسیون بسكتبال پای قرارداد سرمربی تیم ملی ایران نیست

اخبار ورزشی: درحالی كه سرمربی پیشین تیم ملی بسكتبال مدعی است قراردادش با فدراسیون رسمی است و باید طلبش پرداخت شود، طباطبایی تاكید می كند امضا رئیس پیشین پای این قرارداد نیست!به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، پس از پرونده درك باورمن در فدراسیون بسكتبال، پرونده مهران حاتمی دومین پرونده خبرساز در این فدراسیون بشمار می رود. این مربی پس از باورمن هدایت تیم ملی را عهده دار بود اما پس از تغییر و تحولات مدیریت در فدراسیون، از كادر فنی كنار گذاشته شد.
پایان همكاری مهران حاتمی با فدراسیون بسكتبال در شرایطی انجام شد كه تسویه حسابی بابت دوران حضور وی در راس كادر فنی تیم ملی انجام نشد و همین مسئله سبب انتقاد وی شده است. طباطبایی پیش از این در گفتگویی اعلام نمود كه قراردادی از حاتمی در فدراسیون ندیده است! همین مسئله واكنش این مربی را به همراه داشت.
حاتمی در این رابطه و با تاكید بر اینكه دو سوم قراردادش را از فدراسیون نگرفته است، اظهار داشت كه نسخه قرارداد خویش را برای رامین طباطبایی ارسال كرده و پیگیر مطالباتش شده است. رئیس فدراسیون بسكتبال اما نسخه قرارداد ارسالی وی را به خاطر نبود امضای مشحون نمی تواند ملاك عمل برای تسویه حساب قرار دهد و از سویی هنوز قراردادی از این مربی در فدراسیون ندیده است.
رامین طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاكید بر اینكه پیگیر قرارداد مهران حاتمی در دوره حضور وی در رأس كادر فنی تیم ملی بسكتبال هستم اما نه وی و نه قراردادش را در محل فدراسیون ندیده ام در مورد مسائل مختلف توضیح داد.
وی در واكنش به این مورد كه حاتمی اعلام نموده هفته گذشته مدارك خویش را به فدراسیون بسكتبال ارسال كرده، اظهار داشت: البته من شخص آقای حاتمی را ندیدم. نمی دانم چه كسی از سوی وی نامه ای را به فدراسیون بسكتبال آورده بود. برپایه همین نامه من به امور مالی فدراسیون دستور رسیدگی برای تعیین تكلیف وضعیت قرارداد سال قبل حاتمی را دادم.
طباطبایی خاطرنشان كرد: مهران حاتمی مدعی قرارداد با فدراسیون بسكتبال بابت مدت زمانی كه سرمربی تیم ملی بوده، شده است. ما هم مشكلی در این مورد نداریم در صورتی كه قرارداد مورد نظر در فدراسیون و امور مالی یافت شود، اساساً به آن رسیدگی خواهیم كرد تا مطالبات این مربی پیدا شود اما آنچه مسلم است تا به امروز چنین قراردادی در فدراسیون یافت نشده است.
رئیس فدراسیون بسكتبال با تاكید دوباره بر اینكه قرارداد و مفاد آن، ملاك ما برای تعیین وضعیت و پرداخت مطالبات به مهران حاتمی و هر مربی دیگری است، خاطرنشان كرد: تا به امروز قراردادی در فدراسیون و بخش مالی و بایگانی یافت نشده است. اگر خود حاتمی نسخه ای از قراردادش را دارد در اختیار ما بگذارد تا برپایه آن اقدام نماییم.
«ظاهراً مهران حاتمی نسخه ای از قرارداد خویش را برای شما ارسال كرده است»، طباطبایی در واكنش به این مورد اظهار داشت: بله؛ پیش از اینكه حاتمی نامه خویش را به فدراسیون بسكتبال بیاورد و در واقع پس از اینكه من اعلام نموده بودم قراردادی از وی ندیده بودم، نسخه ای از قراردادش را برای من تلگرام كرد اما در این قرارداد فقط امضای شخص وی وجود داشت نه امضای مشحون (رئیس پیشین فدراسیون) كه طرف مقابل قرارداد به حساب می آمد.
طباطبایی تاكید كرد: اگر حاتمی قراردادی دارد كه درآن امضای هر دو طرف بعنوان طرفین قرارداد وجود دارد بیاورد تا برپایه آن برای پرداخت مطالباتش اقدام نماییم چون تا به امروز بخش مالی و بایگانی فدراسیون هیچ قراردادی از وی به من نداده است.
«به گفته مهران حاتمی فدراسیون مطالبات بعضی از افرادی كه در دوره مربی گری وی با تیم ملی همكاری داشته اند را پرداخت كرده است. چطور مطالبات آنها پرداخت شده است؟» طباطبایی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر اظهار داشت: چنین چیزی نیست؛ تاكنون به كسی از كادر فنی قبل پرداختی انجام نشده چون قراردادی نبوده است كه برپایه آن قضاوت نماییم. به صورت كل بگویم هیچ قراردادی در فدراسیون و بخش مالی و بایگانی وجود ندارد كه مربوط به مربی و فرد خاصی باشد.
رئیس فدراسیون بسكتبال تاكید كرد: با هیچ فردی عناد و دشمنی نداریم اما حاتمی به گونه ای مدعی شده كه گویا ما نمی خواهیم مطالبات وی را پرداخت نماییم اما آنچه مهم است این است كه باید برپایه سند و قرارداد اقدامی صورت گیرد. اگر قرارداد كاملی در اختیار دارند بیاورند تا آن را ملاك پرداخت قرار دهیم.
رامین طباطبایی در انتها و در واكنش به این مورد كه «مهران حاتمی بیشتر از مسائل مالی، بابت نوع برخورد فدراسیون و اینكه بدون هیچ تقدیر و تشكری وی كنار گذاشته شده است، انتقاد دارد»، اظهار داشت: قصد داشتیم پیش از ایام نوروز این كار را انجام دهیم اما به خاطر ترافیك كاری نتوانسیم. بزودی با برگزاری مراسمی ویژه از وی تقدیر خواهد شد.

1397/02/16
12:02:35
5.0 / 5
4903
تگهای خبر: بسكتبال , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی