علیرضا جهانبخش:

برای همكاری با رونالدو تحقیق كردم، تیم آینده ام مشخص نشده است

برای همكاری با رونالدو تحقیق كردم، تیم آینده ام مشخص نشده است

اخبار ورزشی: مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با تاكید بر اینكه هنوز تیم فصل آینده اش را انتخاب نكرده است اظهار داشت: پس از جام جهانی تصمیم نهایی را خواهم گرفت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، علیرضا جهانبخش كه یكی از امیدهای تیم ملی فوتبال ایران برای درخشش در جام جهانی است و عنوان آقای گلی فصل گذشته لیگ هلند را به خود مختص كرده است امروز سه شنبه در مراسم ویژه ای بعنوان سفیر «كلیر» در ایران معرفی گردید و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
فصل آینده به كدام تیم می روید؟
جهانبخش در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: این سوالی است كه مرتب در ایران از من پرسیده می شود؛ سوالی است كه باید خیلی دقیق هم به آن پاسخ بدهم اما حقیقت این است كه در شرایط فعلی خیلی سخت می توانم جوابش را بدهم چون تا آخرین بازی آلكمار در لیگ هلند تمركزم را برای موفقیت تیم گذاشته بودم. ضمن اینكه بازی هایم سبب شد تا شانس آقای گلی پیدا كنم. بسیار خوشحالم كه این اتفاق هم به ثمر نشست و من توانستم این عنوان مهم را در زندگی فوتبالی خودم و سپس برای ملت ایران به ارمغان بیاورم.
صحبت هایی با تیم آینده ام شده است
بعد از آخر بازی ها هم تصمیم گرفتم مدتی را استراحت كنم. طبیعی است كه وقتی آقای لیگ هلند شوم می دانستم اتفاقات مثبت تری رخ خواهد داد. صحبت هایی هم در مورد تیم آینده ام شده است اما رقابت های جام جهانی را پیش رو داریم و من خودم را برای حضوری مقتدرانه در تیم ملی آماده می كنم.
با مدیر برنامه هایم مشورت می كنم
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: از دو روز دیگر در اردوی تیم ملی حاضر خواهم شد. به خاطر تمام این برنامه های فشرده، فرصت نكردم با مدیر برنامه هایم آقای هاشمی مقدم جلسه ای را به صورت ویژه برای بررسی پیشنهادات داشته باشم. مطمئنم آنها همچون همیشه بهترین گزینه ها را روبرویم قرار می دهند كه من انتخابی صحیح برای خودم و فوتبال ایران داشته باشم.
برای همكاری با رونالدو تحقیقات زیادی داشتم
وی كه اخیرا وارد دنیای تبلیغات شده است، درباره همكاری خود با كریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی پرتغال در برند كلیر تصریح كرد: برای آنكه در دنیای تبلیغات حاضر شوم، خیلی تحقیق كردم. این مورد را به صورت دقیق زیر نظر داشتم تا با شركتی وارد همكاری شوم كه نگاه مثبتی به مسائل مختلف و خدمت به مردم داشته باشد. از این كه كلیر را انتخاب كردم بسیار خوشحالم. چون اهداف آنها نظیر كمك به مردم در جهت افزایش اعتماد به نفس شان، شبیه به آنچه من می خواستم بود. خودم هم معتقدم اگر جوانان اعتماد به نفس كافی پیدا كنند می توانند به اهدافی كه زیر نظر دارند، نزدیك و نزدیكتر شوند.
رونالدو در انتخابم تاثیر داشت
جهانبخش اذعان داشت: باید واقعیت را بگویم كه حضور فوق ستاره ای همچون رونالدو در برند كلیر بی تأثیر نبود البته من پیش از آغاز همكاری ام هم از محصولات همین برند استفاده می كردم ولی باید بگویم فوق ستاره تیم ملی پرتغال هم در انتخاب برندی كه نگاه مثبت به ورزش دارد، برایم بی تأثیر نبود.
گزینه ای جز جهانبخش نداشتیم
اوزگور كولوكفاكی مدیرعامل شركت كلیر هم درباره دلایل همكاری با ستاره تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: وقتی می خواستیم كمپین این چنینی را در سطح جهانی ادامه دهیم، گزینه های مطرحی داشتیم. اما می خواستیم بهترین گزینه را كه استایل مناسب بدنی و موهای جذابی را در قالب شخصیت فوق العاده اش داشته باشد را انتخاب نماییم. با این خصوصیت ها گزینه ای جز علیرضا نداشتیم. جهانبخش همان چیزی بود كه می خواستیم. او را اغلب مردم ایران بعنوان یك بازیكن خوشتیپ و باشخصیت قبول دارند و جهانبخش را نخستین می دانند. او با كریستیانو رونالدو در تیم كلیر هماهنگی خیلی خوبی دارد.
وی در ادامه اضافه كرد: از سال ۲۰۰۹ با ستاره ای همچون كریستیانو رونالدو كارهایمان را معرفی كردیم. البته باید بگویم برند كلیر كه در سال ۱۹۷۵ فعالیت خویش را در كشور هند آغاز كرد و سپس در سراسر جهان فراگیر شد از سال ۲۰۰۶ در بازار ایران حضور دارد. برای ما مهم بود تا سلامتی مو و ظاهر افراد را در اولویت قرار دهیم. می خواستیم اعتماد به نفس فردی را بالا ببریم. حالا خوشحالیم كه با علیرضا این كار را انجام می دهیم. همه ساله هم با دانشمندان معتبر دنیا برای ارتقای سطح كیفی محصولاتمان، همكاری لازم را داریم.
افتخار می كنم شاگرد كی روش هستم
آقای گل فصل گذشته تیم هلند در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص اینكه آیا بهتر است تیم ملی فوتبال ایران بعد از رقابت های جام جهانی هم با كارلوس كی روش به كار خود ادامه دهد، اضافه كرد: نمی توان تلاش هایی كه كی روش برای تیم ملی در چند سال اخیر كرده است، را فراموش نماییم. ما با كادر فنی فعلی و تلاش های شبانه روزی بازیكنان، توانستیم به دو بار متوالی به جام جهانی برسیم. درچند سال اخیر هم موفق شدیم لقب بهترین تیم آسیا را برپایه آمار كسب نماییم. رسیدن به چنین جایگاهی نیازمند همكاری های زیادی بود. خودم به شخصه مثل تك تك بازیكنان تیم ملی افتخار می كنم شاگرد مربی بزرگی هم چون كی روش هستم اما انتخاب آینده كاری ایشان به خودشان ربط دارد ولی فكر می كنم منطقی ترین و عاقلانه ترین تصمیم ادامه همكاری با كی روش باشد تا در جام ملت های آسیا هم با عنایت به پتانسیل های تیم ملی، خوش بدرخشیم.
انتظارات از تیم ملی ایران بالا رفته است
علیرضا جهانبخش در پاسخ به این سوال كه انتظارات از شما و تیم ملی فوتبال ایران بالارفته است، خاطرنشان كرد: باید بگویم بازی كردن در جام جهانی جاذبه های خودش را دارد؛ انتظارات هم همانطور كه همه می دانند بالا رفته است. باید تلاش نماییم تا توان كامل خودمان را در زمین بازی به كار گیریم تا نتیجه در خور شأن كسب نماییم.
از دوره گذشته تجربه زیادی كسب كردم
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران اضافه كرد: زمانی كه در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور داشتم ۱۹ ساله بودم، بازی كردن مقابل ستاره های دنیا افتخار بسیار بزرگی بود ضمن اینكه در كنار بازیكنان باتجربه تیم ملی حضور داشتم كه درس های زیادی به من آموخت. اگر یادتان باشد در بازی با تیم ملی آرژانتین باختیم اما همه مردم شور و شوق داشتند. دلیلش هم مشخص است چون ملت ایران دیدند كه تمام اعضای تیم ملی نهایت تلاش خویش را برای موفقیت می كنند.
سخت ترین جام جهانی را داریم
وی درباره رویارویی با حكیم ضیغ ستاره تیم ملی مراكش، خاطرنشان كرد: او بازیكن بسیار خوبی است كه در لیگ هلند بارها با او بازی كرده ام. تیم ملی مراكش ستاره های بسیار خوبی دارد كه قدرت فراوانی در این تیم بوجود آورده است. بازی در جام جهانی دو جنبه دارد، بعد نخست آن جذابیت برای رویارویی با تیم های بزرگ جهانی است اما بعد دیگری هم دارد كه باید به آن اذعان داشت در سخت ترین رقابت های جام جهانی حضور داریم اما تمام انرژی مان را می گذاریم تا بهترین نتیجه را بگیریم.
اوزگوركولاكفاكی درباره همكاری جهانبخش با ستاره های بزرگ فوتبال در برند كلیر صحبت كرد و اظهار داشت: امیدوار هستیم مصرف كننده شامپوهای ضدشوره كلیر كه در جهان بعنوان گزینه اول مطرح می شود، در ایران رضایت لازم را ادامه دهد. اگر این اتفاق بیفتد همچنان به چنین همكاری هایی توجه خواهیم داشت. جهانبخش با كریس رونالدو و سایر بازیكنان تیم كلیر، كاملاً هماهنگ است. حالا او باید در جام جهانی هماهنگی اش را با چهره فوتوژنیك خود در مقابل تیم های دنیا نشان دهد.
در این مراسم كه در هتل اسپیناس پالاس برگزار گردید كلیپ های ویژه ای از علیرضا جهانبخش پخش گردید كه تشویق حضار را به همراه داشت. كلیپ های تبلیغاتی جهانبخش در سطح رسانه ملی برای اولین بار در این نشست پخش گردید و در آخر هم مدیرعامل شركت كلیر به همراه مهاجم تیم ملی فوتبال ایران عكس یادگاری مشترك خویش را امضاء كردند.

1397/02/25
14:35:21
5.0 / 5
4479
تگهای خبر: بازیكن , تیم , رقابت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی