امیدواری پرسپولیسی ها در لیگ هجدهم، سروش برمی گردد؟!

امیدواری پرسپولیسی ها در لیگ هجدهم، سروش برمی گردد؟!

اخبار ورزشی: قرارداد سروش رفیعی با الخور به اتمام رسیده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین؛ قرارداد یك ساله سروش رفیعی الخور قطر به آخر رسیده و او چند گزینه را پیش روی خود می بیند؛ رفیعی حالا پیشنهادهایی از یونان و بلژیك را مقابل خود می بیند كه البته برای او چندان جذابیت ندارد و فصل گذشته بعد از جدایی از پرسپولیس هم رغبتی به این انتقالات نشان ندارد. دو گزینه دیگر رفیعی بازگشت به فوتبال ایران یا ادامه فوتبال در باشگاه های دیگر قطری است كه پیشنهادات مالی مناسبی به او عرضه بدهند. در این بین مدیران باشگاه سپاهان از یك ماه پیش مذاكرات خویش را با این هافبك پرارزش شروع كرده اند، اما هنوز در انتظار پاسخ رفیعی هستند.
در سوی دیگر مدیران پرسپولیس به شدت خواستار بازگرداندن این چهره به جمع شاگردان برانكو هستند، اما بسته بودن پنجره نقل و انتقالات مهم ترین مانع در نهایی شدن این انتقال است و همین مبحث سبب می گردد كه ابهاماتی در این خصوص وجود داشته باشد. البته مدیران پرسپولیس با عنایت به رایزنی هایی كه داشته اند، امیدوار به آخر دادن محرومیت باشگاه و تعلیق حكم هستند ولی در صورتی كه در این مسیر موفق نباشند، سروش می تواند نیم فصل را در تیم دیگر بازی كند و با آخر محرومیت پرسپولیس به این تیم بازگردد.
در نهایت حدس زدن این مورد كه بعنوان مثال باشگاهی مانند سپاهان حاضر به عقد قرارداد كوتاه مدت با رفیعی نیست، چندان دشوار نیست و در نهایت باید منتظر بمانیم و ببینیم كه این هافبك پرارزش كه خصوصیت های وی سبب متمایز شدنش در پنجره نقل و انتقالات شده، كدامیك از مسیرهای اشاره شده در بالا را برای ادامه فوتبال حرفه ای خود برمی گزیند.

256 43

1397/02/29
13:54:43
5.0 / 5
4283
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی