چالش در مجموعه بی بی سی

مت له بلانك تخت گاز را ترك می كند، ۲ تغییر مجری در ۲ سال

مت له بلانك تخت گاز را ترك می كند، ۲ تغییر مجری در ۲ سال

اخبار ورزشی: یكی از محبوب ترین مجموعه های بی بی سی یك چهره شناخته شده دیگر را از دست داد و ستاره سابق سریال دوستان تنها در یك فصل دیگر از آن حضور خواهد داشت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از هالیوود ریپورتر، مجموعه «تخت گاز» محصول شبكه بی بی سی راننده شماره یك خویش را از دست می دهد.
بعد از این كه فصل آینده این مجموعه كه چهارمین فصل حضور مت له بلانك است اواخر امسال روی آنتن می رود، او از آن جدا خواهد شد. این خبر را بی بی سی استودیوز كه بازوی بازرگانی مجموعه بی بی سی است و این سریال را تولید می كند، تایید نمود.
له بلانك در بیانیه ای كه اواخر روز پنجشنبه انتشار یافت، اظهار داشت: تجربه من در «تخت گاز» بسیار جالب و سرگرم كننده بوده است. من بسیار از كار كردن با كل تیم لذت بردم. با این حال، تعهد زمانی و سفرهای بسیاری كه برای مجری گری «تخت گاز» مورد نیاز است، من را بیشتر از آنچه كه راحت هستم از خانواده و دوستانم دور نگه می دارد. متاسفانه به این دلایل من حضورم در این مجموعه را ادامه نخواهم داد.
او افزود: من همیشه یكی از هواداران «تخت گاز» باقی خواهم ماند و برای تیم آرزوی موفقیت همیشگی دارم. به خاطر یك سواری عالی از همه تان ممنونم.
له بلانك از سال ۲۰۱۶ زمانی بعنوان مجری اصلی وارد برنامه «تخت گاز» شد كه جرمی كلاركسون، مجری پیشین آن كه مسئولیت هدایت این مجموعه به شدت محبوب را به مدت بیش از یك دهه بر عهده داشت از آن كنار رفت. كلاركسون پس از مشت زدن به یك تهیه كننده از مجموعه اخراج شد و دو مجری محبوب دیگر و همراهان همیشگی وی در برنامه یعنی ریچارد هموند و جیمز می هم تصمیم گرفتند همراه او بروند. آنها با هم در سرویس استریمینگ آمازون برنامه جدید «تور بزرگ» را راه اندازی كردند.
كریس اوانز همراه له بلانك در سال ۲۰۱۶ تبدیل به مجری اصلی «تخت گاز» جدید شد، اما وقتی نقدهای خیلی از او صورت گرفت و ریتینگ مجموعه به شدت كاهش پیدا كرد، اوانز هم كنار كشید و له بلانك نقش بسیار بزرگ تری در دو فصل بعد پیدا كرد.

1397/03/11
12:10:04
5.0 / 5
5491
تگهای خبر: تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی