مصطفی كارخانه در گفتگو با مهر:

هر سرمربی انتخاب گردد همه انتقاد می كنند، صحبتی برای حضورم نشده است

هر سرمربی انتخاب گردد همه انتقاد می كنند، صحبتی برای حضورم نشده است

اخبار ورزشی: كارشناس والیبال درباره انتقادهای مطرح شده نسبت به انتخاب جهانگیر سیدعباسی بعنوان سرمربی تیم ب اظهار داشت: در ایران هركسی كه انتخاب گردد مورد انتقاد قرار می گیرد.مصطفی كارخانه در گفتگو با خبرنگار مهر انتخاب كادر فنی تیم ملی والیبال «ب» را خوب ارزیابی و بیان كرد: كادر فنی انتخاب شده است و باید به این تصمیم احترام گذاشت. سید عباسی مربی خوش نام و با شخصیتی است، برای او آرزوی موفقیت دارم. وی در كنار دستیارانش مجموعه خوب و جوانی را تشكیل داده اند.
وی در ادامه تصریح كرد: در انتخاب سید عباسی ایرادی را نمی بینم. همه باید مورد آزمایش قرار گیرند. هركسی كه در ایران انتخاب می گردد مورد انتقاد قرار می گیرد. امیدوارم كادرفنی انتخاب شده موفق شود.
كارخانه در پاسخ به این سوال كه آیا پیشنهادی از جانب فدراسیون برای هدایت تیم ملی داشته است یا خیر؟ اظهار داشت: خیر، هیچ صحبتی دراین باره با من نشده است و من برای كادر انتخاب شده آرزوی موفقیت دارم.
این كارشناس والیبال در پاسخ به این سوال كه آیا تیم ملی «ب» توانایی تكرار قهرمانی در بازی های آسیایی جاكارتا را خواهد داشت یا خیر؟ بیان كرد: والیبال ایران رشد بسیار خوبی را داشته است. می توانیم همزمان سه تیم ملی را در اختیار داشته باشیم. بازیكنان جوان و با انگیزه ای در اختیار داریم و می توانیم قهرمانی را تكرار نماییم.
مصطفی كارخانه در انتها گفتگو با خبرنگار مهر درباره نتایج تیم ملی در رقابت های لیگ ملت ها هم اظهار داشت: مردم از والیبال انتظار بالایی دارند. تیم ملی شروع خوبی را نداشته است. ملی پوشان در خانه آرژانتین را شكست دادند ولی مقابل كانادا و ایتالیا شكست خوردند. در ادامه امیدورام تیم ملی شكست هایش را جبران كند.

1397/03/15
14:38:18
5.0 / 5
4344
تگهای خبر: تیم , شكست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی