مدیریت فامیلی ندارم

توضیح مدیر آزادی در مورد مشكلات این مجموعه

توضیح مدیر آزادی در مورد مشكلات این مجموعه

اخبار ورزشی: مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی با تاكید بر اینكه خیلی از مشكلات مطرح در این مجموعه مربوط به دوره‎های مدیریتی قبل است، اظهار داشت: یك پیشینه ۲۰ ساله پشت برخی نابسامانی‎ها است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، بهمن ماه سال قبل و پس از گذشت ۲۰ ماه از مدیریت سید حسن طباطبایی در مجموعه ورزشی آزادی، با حكم مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی، ناصر محمودی فر جایگزین وی در این مجموعه شد. حالا چهارماه از مدیریت محمودی فر در بزرگترین مجموعه ورزشی كشور می گذرد این در شرایطی است كه طی این مدت مدیریت وی انتقادات زیادی را متوجه خود كرده است.
از جمله انتقادات مطرح شده نسبت به مدیریت ناصر محمودی فر در مجموعه ورزشی آزادی به خاطر جابه جایی نیروهای داخلی این مجموعه است و اینكه گفته می گردد افرادی وارد مجموعه شده اند كه گاها از اقوام وی هستند. این مسئله ای است كه در ارتباط با پیمانكاران مجموعه آزادی هم مطرح است به گونه ای كه گفته می گردد افرادی كه بعنوان پیمانكار در این مجموعه مشغول به كار هستند هم از اقوام مدیرعامل به حساب می آیند.
این مبحث بیشتر در جریان سفر «اینفانتینو» به تهران مطرح بود درحالیكه شخصِ ناصر محمودی فر آن را تكذیب كرده و تاكید می كند كه یك نفر از دوستان و اقوامم هم در آزادی نیستند.
مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی در گفتگو با خبرنگار مهر برخی جابه جایی های داخلی در این مجموعه را تائید كرد اما اظهار داشت: بعضی از این تغییرات و جابه هایی های نیروهای انسانی به خاطر بازنشستگی بوده است. فردی مثل مدیر پشتیبانی و مالی هم شخصاً تقاضای استعفا داشت. در بخشی مثل معاونت فنی هم به خاطر آخر دوره مأموریت، جابجایی داشتیم اما فرد جدید باز هم از وزارت ورزش به آزادی مأموریت گرفت.
وی ادامه داد: تا به امروز یك نفر هم از اقوام و دوستان خویش را به این مجموعه نیاورده ام تا مشغول به كار شوند. اصلا اهل مدیریت فامیل بازی نیستم.
محمودی فر همینطور در مورد صحبت های مطرح شده نسبت به سپردن كار به پیمانكارانی كه از نزدیكان وی به حساب می آیند هم اظهار داشت: اینكه گفته می گردد برای خیلی از اقدامات بازسازی و نوسازی مجموعه آزادی از اقوام خود همكاری گرفته ام، درست نیست. خوشبختانه تیم ها و نیروهای كاری مجموعه آزادی همگی قابلیت های لازم را دارند و نیازی نیست كه در مورد آنها جابجایی صورت گیرد.
مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی همینطور در مورد خرابی سیستم های خنك كننده این مجموعه كه اعتراض اردونشینان رشته های مختلف را هم سبب شده بود، تصریح كرد: جمعه دو هفته پیش بود كه به ما اعلام نمودند محل تمرین و خوابگاه بعضی از اردونشینان به خاطر خرابی سیستم های خنك كننده خیلی گرم است و همین مسئله شرایط را برای آنها سخت كرده است. به محض ا طلاع از این مورد به نیروهای مربوطه اعلام كردیم تا برای تعمیر دستگاه ها اقدام نمایند طوری كه فردای همان روز مشكل ورزشكاران از این حیث برطرف شد.
وی تصریح كرد: این مورد خیلی حاد و بحرانی نیست و تا حدی هم طبیعی است چراكه خیلی از سیستم های ورزشگاه آزادی فرسوده می باشند و بنابراین صدمه پذیرند.
محمودی فر در ارتباط با ماشین هایی كه در بعضی محوطه های مجموعه ورزشی آزادی رها شده هم توضیح داد و اظهار داشت: این ماشین ها و رها شدن آنها مربوط به جا مانده از مدیریت دوره های گذشته است و هیچ ارتباطی به مدت زمانی كه من مدیریت آزادی را عهده دار شدم، ندارد. در واقع یك پیشینه ۲۰ ساله پشت این ماشین ها و برخی نابسامانی های دیگر آزادی وجود دارد. بعضی از ماشین ها اصلا متعلق به ورزشگاه آزادی نیست بلكه برای دستگاه های دیگر است.
وی خاطرنشان كرد: بعضی از این ماشین ها متعلق به نیروی انتظامی است كه ستاد فرمان امام باید در مورد آنها دستور لازم را بدهد، برخی هم برای وزارت ورزش است. در كل من نمی توانم پاسخگوی چرایی وجود این ماشین ها در آزادی باشم چون اصلا تصمیم گیری در ارتباط با آنها مربوط به دستگاه های دیگر می گردد اما با این وجود همه آنها را در یك محل جمع كردیم تا به مرور تصمیم لازم در موردشان گرفته شود.
مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی تصریح كرد: در كل خیلی از مشكلاتی كه در ارتباط با مجموعه ورزشی آزادی مطرح می گردد به دوره مدیریتی من مربوط نمی گردد. من از زمان حضور در آزادی بر روی كارهای لازم جهت بازسازی و مقاوم سازی تاكید داشتم اما متأسفانه مسائلی مطرح شده كه مربوط به مدیران گذشته است نه من.

1397/04/01
12:04:09
5.0 / 5
5026
تگهای خبر: تیم , ورزش , ورزشگاه آزادی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی