فرصتی كه منتقدین دوست دارند از كی روش بگیرند

فرصتی كه منتقدین دوست دارند از كی روش بگیرند

اخبار ورزشی فرصتی كه منتقدین دوست دارند از كی روش بگیرند


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین، پس از خداحافظی دو مهاجم تیم ملی كارلوس كی روش نسبت به اتمام دوران ملی رضا قوچان نژاد واكنش نشان داد اما درباره سردار صحبتی نكرد. این سبب شد همه فكر كنند كی روش برنامه ویژه ای برای مهاجم 24 ساله ایران دارد و اتفاقا همین طور هم شد.

كارلوس اخیرا مصاحبه ای انجام داده و در آن گفته كه خواهان بازگشت سردار به تیم ملی است و می خواهد با او صحبت كند. این در شرایطی است كه آزمون از جام جهانی به این سمت بارها اعلام نموده و حتی جان مادرش را قسم خورده كه به تیم ملی برنمی گردد! حالا صحبتی كه سرمربی تیم ملی درباره آزمون انجام داده فرصتی است كه منتقدین همیشه دوست داشتند از كی روش بگیرند.

اینكه سرمربی تیم ملی در مقابل سردار از مواضع خودش پایین بیاید و در مقابل سیستم خودش كه اصلا بر اساس بازیكن سالاری نیست یك قدم به عقب بردارد، فضای بسیار مناسبی برای منتقدانی كه قصد تاختن دارند فراهم می آورد. آنهایی كه از كی روش انتظار دارند در قبال سرداری كه پس از جام جهانی خیلی راحت تصمیم به نپوشیدن پیراهن تیم ملی گرفت، تصمیمی بگیرد كه طی این سال ها در مقابل بازیكنان دیگر گرفت كه چنین موارد مشابهی داشتند. 43257

1397/04/27
13:34:14
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی