سخنگوی كمیته تحقیق و تفحص:

قرار نیست با تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال جنجالی تولید شود

قرار نیست با تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال جنجالی تولید شود

اخبار ورزشی: سخنگوی كمیته تحقیق و تفحص از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تصریح كرد كه هدف این كمیته مچ‎گیری و تولید جنجال برای دو باشگاه نیست.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، احد آزادیخواه در انتها نخستین نشست هیات رئیسه كمیته تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال با وزیر ورزش و جوانان، معاون توسعه ورزش قهرمانی و نمایندگان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس كه امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: نشستی كه امروز برگزار گردید یك جلسه توجیهی بود كه در آن اولویت ها و لزوم های تحقیق و تفحص، شرایط این دو باشگاه كه كجا بوده اند و الان در كجا قرار دارند، سیاستگذاری ها و اقدامات وزارت ورزش و شخص وزیر و همینطور هماهنگی ها در مورد مدیریت مالی و انسانی استقلال و پرسپولیس بحث و گفت وگو شد.
وی اضافه كرد: در این جلسه، سید صادق طباطبایی نژاد كه ریاست هیات تحقیق و تفحص از این دو باشگاه را بر عهده دارد هم در مورد سوال های اصلی تحقیق و تفحص كنندگان و زمان جمع بندی و گزارش این هیات كه حداكثر 6 ماه است صحبت كرد.
آزادیخواه تصریح كرد: قصدمان در هیات تحقیق و تفحص به هیچ وجه مچ گیری، جنجال سازی و حاشیه سازی نیست. راهبرد این هیات هماهنگی، رفع شبهات و شفاف سازی است كه هم به نفع باشگاه های استقلال و پرسپولیس هم وزارت ورزش و جوانان و هم كمیسیون فرهنگی مجلس خواهد بود.
وی در مورد همكاری وزارت ورزش و جوانان با این هیات هم اظهار داشت: هیات تحقیق و تفحص تیمی نظارتی است و معمولا بحث نظارت یكسری حاشیه ها و نكات پیرامونی دارد اما برخورد سلطانی فر و داورزنی معاون وی بسیار گرم، عالی و منطقی بود. با آغوش باز پذیرای ما بودند كه این مورد سبب می گردد كار هیات تحقیق و تفحص راحت تر، عمیق تر، و دقیق تر صورت گیرد.

1397/05/15
14:15:06
5.0 / 5
4631
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی