گزارش خبرنگار مهر از اندونزی؛

كاپیتان تیم ملی كبدی بانوان: به سیطره هند آخر دادیم

كاپیتان تیم ملی كبدی بانوان: به سیطره هند آخر دادیم

اخبار ورزشی: كاپیتان تیم ملی كبدی بانوان اظهار داشت: برای آخر دادن به سیطره هند در كبدی به اندونزی آمده بودیم.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، فریده ظریف دوست كاپیتان تیم ملی كبدی بانوان پس از قهرمانی در بازی های آسیایی اندونزی اظهار داشت: برای قهرمانی و آخر دادن به سیطره هندوستان بر كبدی به اینجا آمده بودیم. خود من در لحظات پایانی بازی یك امتیاز را واگذار كردم ولی مطمئن بودم حریف را شكست می دهیم.
وی در مورد جو پرشور سالن محل برگزاری بازی تصریح كرد: هندی ها چون در مرحله نیمه نهایی به تیم مردان ما باخته بودند، ترس داشتند. برای همین تماشاگران آن به سالن آمده بودند و با شدت تیمشان را تشویق می كردند ولی این تشویق ها تاثیری روی ما نگذاشت. باتجربه ترین فرد تیم ملی هستم و سه دوره در بازی های آسیایی حضور داشته ام. این چیزها برایم عادی شده است.
كاپیتان تیم ملی كبدی درباره عملكرد سرمربی هندی تیم اظهار داشت: شایلا مربی خوبی است. تكنیك و تاكتیك های هندی ها را به ما یاد داده بود تا به موقع بتوانیم از امتیازات استفاده نماییم. باید از فدراسیون هم تشكر كنم. 12 مرحله اردو با بهترین تداركات فراهم نمود تا به این قهرمانی برسیم. این نخستین طلای كبدی بانوان در تاریخ بازی های آسیایی و مسابقات قهرمانی آسیا بود.

1397/06/02
14:01:20
5.0 / 5
5056
تگهای خبر: تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی