به مناسبت هفته تربیت بدنی صورت گرفت؛

تشریح برنامه های كمیسیون ورزش و محیط زیست كمیته ملی المپیك

تشریح برنامه های كمیسیون ورزش و محیط زیست كمیته ملی المپیك

اخبار ورزشی: برنامه های كمیسیون ورزش و محیط زیست كمیته ملی المپیك در هفته تربیت بدنی از جانب رئیس این كمیسیون تشریح شد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مهرافزا منوچهری رئیس كمیسیون آموزش و محیط زیست قبل از ظهر امروز سه شنبه در نشست خبری مربوط به برنامه های هفته محیط زیست در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در كلیه رویدادهای ورزشی مسائل زیست محیطی بسیار مورد اهمیت قرار می گیرد. در همین المپیك جوانان در آرژانتین هم همین حالا به این مورد به صورت جدی پرداخته می گردد.
وی اضافه كرد: هر كس به نوبه خود باید به فكر محیط زیست باشد و این كمیسیون هم فعالیت هایی را باید عرضه كند كه ورزشكاران در محیط سلامت ورزش كنند چون كه آنها۲۰ برابر بیشتر از مردم عادی تنفس می كنند و بعنوان الگوهای بسیار موثر در هر جامعه ای مطرح هستند و خود می توانند سفیرانی باشند كه بعنوان الگو مطرح شوند.
منوچهری افزود: روز چهارشنبه چندین قسمت در جشنواره پیش بینی كرده ایم و از تعدای سمن و فدراسیون هایی كه فعالیت های زیست محیطی گسترده انجام داده اند تقدیر می نماییم. ۹ كارگاه آموزشی مشترك هم بین محیط زیست و ورزش برگزار می نماییم.
رئیس كمیسیون ورزش و محیط زیست كمیته المپیك افزود: همینطور از حدود ۳۰۰ دانش آموز دختر و پسر دعوت كرده ایم كه فدراسیون های شمشیربازی، تنیس، تنیس خاكی، بدمینتون و چند فدراسیون دیگر با مربیان و بازیكنان فعالیت های آموزشی خواهند داشت. همینطور فعالیت های آموزشی محیط زیست توسط نهادهای مختلف همچون شهرداری برگزار می گردد.
منوجهری خاطرنشان كرد: یكی از كارهایی كه ما می نماییم كاشت درخت توسط چهار المپین و قهرمانان ورزشی ماست كه البته هنوز مشخص نمی باشد. برگزاری كارگاه ها هم برای این عزیزان بعنوان سفیران محیط زیست می تواند بسیار مفید باشد.

1397/07/17
12:46:12
5.0 / 5
4346
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازیكن , بدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی