اكرم محمدی امینی در گفتگو با مهر:

آماده حضور پرقدرت در تورنمنت ۶ توپ جهانی مصر هستم

آماده حضور پرقدرت در تورنمنت ۶ توپ جهانی مصر هستم

اخبار ورزشی: بانوی اسنوكر باز كشورمان اظهار داشت: هم اكنون تمرینات خوبی دارم و برای حضور در تورنمنت ۶ توپ جهانی مصر خودم را آماده می كنم.اكرم محمدی امینی عنوان دار بیلیارد و اسنوكر كشورمان و برنده مدال برنز رشته بیلیارد در آسیا در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت خود تصریح كرد: هم اكنون به جز تمرینات آماده سازی خودم، به آموزش بانوان علاقمند به بیلیارد و اسنوكر مشغول هستم تا بتوانم تجربیات خودم را به علاقمندان این رشته منتقل كنم. متاسفانه تعداد بانوانی كه با این رشته آشنا هستند و عقلامند به حضور در آن هستند زیاد نیست. امیدوارم رسانه ها بیشتر به این رشته بپردازند تا در جامعه بیشتر به عنوان یك ورزش شناخته شود.
بیلیارد باز كشورمان بیان داشت: تابحال ۱۰ مدال طلای اسنوكر در سطح كشور برده ام و سابقه رسیدن به جمع ۸ نفر برتر مسابقات جهانی را هم دارم. اما یكی از بهترین افتخاراتم كسب مدال برنز آسیا بود كه این عنوان را خیلی دوست دارم.
وی اضافه كرد: سال قبل در مسابقات میانمار حضور داشتم و رقابت شانه به شانه ای با بهترین های دنیا انجام دادم و در نهایت یك مسابقه را با نتیجه ای بسیار نزدیك واگذار كردم. اگر سطح تجربه و بازیهای بین المللی من هم به اندازه رقبا بود بطور قطع می توانستم نتایج بهتری هم بگیرم. اما از این بابت خوشحالم كه به عنوان نماینده بانوان ایران توانستم در آن سوی مرزها در این رشته نه چندان شناخته شده در كشور، افتخار آفرینی كنم.
محمدی امینی در مورد تورنمنت مصر تصریح كرد: برای حضور در تورنمنت ۶ توپ جهانی در مصر آماده می شوم. تمرینات خوبی را برای حضور پرقدرت در این مسابقات انجام می دهم و تا زمان باقی مانده تا آغاز این مسابقات به اوج آمادگی خواهم رسید. امیدوارم با حمایت های فدراسیون محترم بیلیارد حضوری موفق در این مسابقات داشته باشم و به نتایج خوبی در این مسابقات برسم.

1397/08/06
14:07:41
5.0 / 5
5200
تگهای خبر: آموزش , رقابت , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی